Hizmetlerimiz

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerin çeşitli yöntemlerle alınmasına epilasyon denir. Bu amaçla kullanılan yöntemler cımbız, ağda, tıraşlama, iğneli epilasyon, lazer epilasyon olarak sıralanabilir. Lazer epilasyon kaş ve göz araları hariç tüm vücut bölgelerindeki tüylere uygulanmaktadır. Gözleri ise özel koruma gözlükleriyle korunmaktadır. Sizleri Epl epilasyon a bekleriz.

botoks

Botoks kırışıklık gidermede yıllardır kullanılan bir yöntemdir. Asıl maddesi clostridium botulinum olan bakteri tarafından üretilen bir çeşit toksindir. Bu toksin enjekte edildiği bölgedeki kasların sinirlerden sinyal almasını engellemektedir. Bu nedenle kaslar gevşer ve kırışıklıklar azalır. Botoks yöntemi ile kırışıklık ve deride ki çizgiler geçici süreyle yok edilir.

Yüz dolgusu

Kırışıklıklarının giderilmesi, dudakların dolgunlaştırılması, yeniden şekillendirme gibi cilt gençleştirme işlemleri yapılabilmesi için çeşitli dolgu maddeleri kullanılmaktadır. Bunlar arasında en çok kullanılan yüz dolgu maddesi hyalüronik asitdir. Dolgu tedavisinin ciddi bir başarı yüzdesi söz konusudur. Olumsuz bir durum yaşama olasılığı da bir o kadar azdır. Dolgu tedavisinin en sık uygulandığı bölgeleri saymak gerekirse kaş araları, alın, göz kenarları, dudak kenarlı ve burnun yanından inen kıvrımları sayabiliriz.

Dudak Dolgusu

Dudakları ince ve hacimsiz olan yada yaşlılıktan dolayı incelen ve bu incelikten hoşnutsuz olan kişilere dudak dolgusu yapılmalıdır. Bu yapılan işlem sırasında yapılan uygulamaya dudak dolgusu denilmektedir. Dolgu için en çok kullanılan malzeme ise hyaluronik asittir. Dudak dolgusunun uygulandığı bölge kişiden kişiye değişmektedir. Örneğin üst dudak kıvrımları belirsiz olan kişiler öncelikle o bölgeyi belirginleştirir. Sizleri Epl epilasyon a bekleriz.

Neden biz?

14
Yıllık Deneyim
37990 +
Pozitif Geri Dönüş
0
Şube

Randevu ve detaylı bilgi için tıklayın

Randevu ve detaylı bilgi için tıklayın

Randevu ve detaylı bilgi için tıklayın

Randevu ve detaylı bilgi için tıklayın

Randevu ve detaylı bilgi için tıklayın